Osiągnięcia



ROK SZKOLNY 2016/2017

    1. Kinga Biernat; kl. II b; I miejsce w konkursie plastycznym "Patyczaki, Kasztanki,     Leśne Stworki i inne Cudaki" oraz II miejsce w VII Ogólnopolskim Konkursie                     Plastycznym dla Dzieci "Bezpiecznie na wsi to podstawa - środki chemiczne to nie         zabawa"
    2. Estera Karolak; kl. I b gim.; III miejsce w Konkursie z Okazji Dnia Języków Obcych      - konkurs szkolny
    3. Adam Biernacki; kl.I b gim.; III miejsce w Konkursie z Okazji Dnia Języków               Obcych -   konkurs szkolny
    4. Marcel Berent; kl. II gim.; zakwalifikowanie do etapu powiatowego - piłka nożna         halowa oraz I miejsce - sztafeta 4x100 w XVIII Gimnazjadzie woj. wielkopolskiego
    5. Jakub Kasiorek; kl. II gim.; zakwalifikowanie do etapu powiatowego - piłka nożna         halowa
    6. Natalia Jastrzębska; kl. III gim.; zakwalifikowanie do etapu rejonowego
    w Wojewódzkim Kokursie Języka Polskiego i Konkursie Wiedzy Obywatelskiej
    i Ekonomicznej oraz I miejsce - sztafeta 4x100 w XVIII Gimnazjadzie woj.                         wielkopolskiego
    7. Katarzyna Sucharska; kl. III gim.; zakwalifikowanie do etapu rejonowego
    w Konkursie Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej
    8. Sylwia Morawska; kl. I a gim.; III miejsce w zawodach gminnych - sztafeta 100 m
    9. Dorota Sucharska; kl.I a gim.; II miejsce w zawodach gminnych - bieg idywidualny     600 m
    10. Magdalena Wiśniewska; kl. I a gim.; II miejsce w zawodach gminnych - sztafeta     200 m
    11. Hubert Ochociński; kl. I b gim.; zakwalifikowanie do etapu powiatowego
     w Konkursie Wiedzy o Wielkopolsce
    12. Karolina Kowalewska; kl. II gim.;
I miejsce - rzut oszczepem w XVIII                     Gimnazjadzie woj. wielkopolskiego
    13. Sebastian Piguła; kl. II gim.;
III miejsce - sztafeta szwedzka w XVIII Gimnazjadzie     woj. wielkopolskiego
    14. Przemysław Andrzejewski; kl. III gim.; I miejsce w etapie powiatowym - sztafeta      4x100 m w XVIII Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
    15. Szymon Blaśkiewicz;
kl. III gim.; III miejsce w etapie powiatowym - pchnięcie kulą      w XVIII Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
    16. Bartosz Kompanowski;
kl. III gim.; I miejsce w etapie powiatowym - sztafeta          4x100 m w XVIII Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
    17. Dominik Rakowski;
kl. III gim.; III miejsce w etapie powiatowym - sztafeta                  szwedzka w XVIII Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
    18. Kamil Starosta;
kl. III gim.; I miejsce w etapie powiatowym - sztafeta 4x100 m
     i bieg na 100 m w XVIII Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
    19. Michał Trzmielewski;
kl. III gim.; III miejsce w etapie powiatowym - sztafeta                 szwedzka w XVIII Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
    20. Cezary Wichliński; 
kl. III gim.; III miejsce w etapie powiatowym - sztafeta                 szwedzka w XVIII Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej




ROK SZKOLNY 2015/2016

1. Bartłomiej Wojdak; kl. V; III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Przyrodniczo - Artystycznym "Przyrodnicze rymowanie - otaczającego świat poznawania - ptaki wielkopolskich parków krajobrazowych"

2. Katarzyna Jastrzębska; kl. I gim.; III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Przyrodniczo - Artystycznym "Przyrodnicze rymowanie - otaczającego świat poznawania - ptaki wielkopolskich parków krajobrazowych" 

3. Agnieszka Kowalewska; kl. II gim.; zakwalifikowała się do etapu rejonowego 

w Wojewódzkim Konkursie Biologicznym

4. Radosław Trzmielewski, Mariusz Sucharski; kl. III gim.; zakwalifikowali się do etapu rejonowego w Wojewódzkim Konkursie Języka Polskiego

5. Karolina Kowalewska; kl. I gim.; II miejsce w rzucie oszczepem w Indywidualnych Mistrzostwach w Lekkoatletyce Gimnazjów - etap powiatowy

6. Bartosz Kompanowski; kl.II gim.; II miejsce w sztafecie 4x100 w Indywidualnych Mistrzostwach w Lekkoatletyce Gimnazjów - etap powiatowy

7. Kamil Starosta; kl.II gim.; II miejsce w sztafecie 4x100 i III miejsce w biegu na 100 metrów w Indywidualnych Mistrzostwach w Lekkoatletyce Gimnazjów - etap powiatowy

8. Kacper Brzeziński; kl. III gim.; II miejsce w sztafecie 4x100 w Indywidualnych Mistrzostwach w Lekkoatletyce Gimnazjów - etap powiatowy

9. Mateusz Piasecki; kl. III gim.; II miejsce w sztafecie 4x100 w Indywidualnych Mistrzostwach w Lekkoatletyce Gimnazjów - etap powiatowy

10. Jacek Orzechowski; kl. Ib; III miejsce w Konkursie Plastycznym "Zaproś mnie do swojej bajki"

11. Adam Orzechowski; kl. IV; II miejsce w Konkursie Plastycznym "Zaproś mnie do swojej bajki"



ROK SZKOLNY 2013/2014


1. Kropidłowska Zuzanna; kl. I; II miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Elf Świętego Mikołaja"

2. Chabasiński Krzysztof; kl. V; III miejsce w etapie powiatowym czwórboju lekkoatletycznego

3. Andrzejewski Przemysław; kl. VI; III miejsce w etapie powiatowym czwórboju lekkoatletycznego

4. Gołębiewski Eliasz, kl. VI; III miejsce w etapie powiatowym czwórboju lekkoatletycznego

5. Kompanowski Bartosz, kl. VI; III miejsce w etapie powiatowym czwórboju lekkoatletycznego

6. Rakowski Dominik, kl. VI; III miejsce w etapie powiatowym czwórboju lekkoatletycznego

7. Starosta Kamil, kl. VI; III miejsce w etapie powiatowym czwórboju lekkoatletycznego

8. Kowalewska Agnieszka, kl. VI, udział w etapie rejonowym Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

9. Kowalewska Agnieszka, kl. VI, wyróżnienie w Kangurze matematycznym

10. Jastrzębska Natalia, kl. VI, udział w etapie powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego

11. Kowalewska Agnieszka, kl. VI, udział w etapie powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego

12.Blaśkiewicz Szymon, kl. VI, udział w etapie powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego

13. Błaszczyk Joanna, kl. II gim., zakwalifikowała się do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego

14. Parecka Natalia, kl. II gim., wyróżnienie w konkursie piosenki "Opole w Kole"

15. Wiśniewski Daniel, kl. III gim., zakwalifikował się do etapu rejonowego XI Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej

16. Wojdak Kacper, kl. III gim., zakwalifikował się do etapu rejonowego XI Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej

17. Andrzejewska Wiktoria, kl. III gim., zakwalifikowała się do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego

18. Graczyk Sylwia, kl. III gim., zakwalifikowała się do etapu rejonowgo Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego

19. Kaczmarek Kacper, kl. I a gim., udział w zawodach powiatowych  w "Halowym Turnieju w piłce nożnej

20. Woszczyński Gracjan, kl. I a gim., udział w zawodach powiatowych  w "Halowym Turnieju w piłce nożnej

21. Brzeziński Kacper, kl. I a gim., udział w zawodach powiatowych  w "Halowym Turnieju w piłce nożnej

22. Kowalewski Łukasz, kl. III gim., udział w zawodach powiatowych  w "Halowym Turnieju w piłce nożnej

23. Kubiak Marcin, kl. III gim., udział w zawodach powiatowych  w "Halowym Turnieju w piłce nożnej

24. Pawlak Marcin, kl. III gim., udział w zawodach powiatowych  w "Halowym Turnieju w piłce nożnej

25.Ugorski Łukasz, kl. III gim., udział w zawodach powiatowych  w "Halowym Turnieju w piłce nożnej

26. Wiśniewski Daniel, kl. III gim., udział w zawodach powiatowych  w "Halowym Turnieju w piłce nożnej

27. Wojdak Kacper, kl. III gim., udział w zawodach powiatowych  w "Halowym Turnieju w piłce nożnej

28. Wojnarowski Szymon, kl. III gim., udział w zawodach powiatowych  w "Halowym Turnieju w piłce nożnej

29. Korytowska Daria, kl. III gim., III miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Elf Świętego Mikołaja"




ROK SZKOLNY 2012/2013


  · Kowalewska Agnieszka kl. V uczestniczyła w etapie rejonowym Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego
  · Sucharski Mariusz kl. VI uczestniczył w etapie rejonowym Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego
  · Sucharski Mariusz kl. VI uczestniczył w etapie rejonowym Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
  · Trzmielewski Radosław kl. VI uczestniczył w etapie rejonowym Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego
  · Trzmielewski Radosław kl. VI uczestniczył w etapie rejonowym Wojewódzkiego Konkursu HIstorycznego
  · Pietrzak Żaneta kl. III a gim. uczestniczyła w etapie rejonowym Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
  · Mularski Bartosz kl. III b gim. uczestniczył w etapie rejonowym Wojewódzkiego Konkursu Historycznego



15-04-2009

Bartek Laureatem

Fotoreportaż...

Bartłomiej Błaszczyk z klasy III gimnazjum został Laureatem Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego dla młodzieży gimnazjalnej w roku szk. 2008/09. Konkurs składał się z 3 etapów:
- etap szkolny 1 grudnia 2008 r. - Bartek uzyskał 47 pkt. i zakwalifikował się do etapu rejonowego;
- etap rejonowy 2 lutego 2009 r. - Bertek uzyskał 46 pkt. i tytuł FINALISTY Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego, zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego;
- etap wojewódzki 6 kwietnia 2009 r. - Bartek uzyskał 45 pkt. i tytuł LAUREATA .
Bartek przygotowywał się do konkursu pod opieką nauczycielki fizyki p. Doroty Witerskiej.
Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w Poznaniu w dniu 15.04.2009 r.

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!

Informację przygotowała: Dorota Witerska