Nauczyciele

Pracownicy Szkoły Podstawowej w Bogusławicach


mgr Berent Agnieszka

język angielski, język polski, zaj. dydaktyczno-wyrównawcze

e-mail: berentmarcin@op.pl





mgr Grędecka Emilia

matematyka, zaj. dydaktyczno-wyrównawcze

e-mail: emila_n@op.pl





mgr Jarkowska Monika
religia
e-mail: monika_jarkowska@wp.pl




mgr Jędrzejewska Olga
język angielski
e-mail: olga31777@wp.pl



mgr Łojewska Emilia
geografia, przyroda, technika
e-mail: emilialojewska@poczta.fm




mgr Michalak Anna
edukacja wczesnoszkolna, plastyka
e-mail: amichalak@poczta.onet.pl



mgr Okuński Mirosław
świetlica szkolna, informatyka
e-mail: okumir@gmail.com



mgr Skalska Magdalena

edukacja wczesnoszkolna
e-mail: magdalena.skalska777@interia.pl



mgr Sobczak Marzena

biblioteka szkolna

e-mail: sobczakm@poczta.onet.pl




mgr  Szklarska
Iwona
nauczyciel wspierający, wychowanie do życia w rodzinie
e-mail: iwonaszklarska@onet.pl



mgr Szymańska Sylwia
język niemiecki
e-mail: sylwinka981@wp.pl




mgr Śniegowska Alicja
edukacja wczesnoszkolna





mgr Tomicka Kamila
edukacja wczesnoszkolna, zaj. korekcyjno-kompensacyjne
e-mail: kamilatomicka@wp.pl





mgr Tomicka Teresa
muzyka
e-mail: teresatomicka@wp.pl





dr Tomicki Marek
wos, historia, edb
e-mail: marek.tomicki@onet.pl




mgr Tomicki Tomasz

wychowanie fizyczne

e-mail: tomek_tomek23@wp.pl




mgr Trochonowicz Przemysław
wychowanie fizyczne
e-mail: ptroch15@wp.pl




mgr Wiśniewska Anna
matematyka, chemia, biologia, fizyka
e-mail: ana8919@wp.pl



mgr Wiśniewski Robert

historia, wos, edukacja dla bezpieczeństwa
e-mail: rwisniewski198@gmail.com


mgr Wiśniewski Zdzisław

informatyka, technika, fizyka, doradztwo zawodowe

e-mail: zw8sp@tlen.pl





mgr Zofia Wolska
język polski
e-mail:


mgr Zdrojewska Danuta

pedagog szkolny

e-mail: dzalewska@onet.eu



Pracownicy Samorządowego Przedszkola w Bogusławicach

mgr Biernacka Anna

edukacja przedszkolna, zaj. logopedyczne

e-mail: sikorkaa1992@wp.pl

zastępstwo

mgr Paulina Grabowska

edukacja przedszkolna

e-mail: paolka656@wp.pl



mgr Ferenc Magdalena

edukacja przedszkolna 

e-mail: magdalena_ferenc@interia.pl

Powrót do początku strony


LICZNIK ODWIEDZIN